مجله طراحی
مجله طراحی
کافه دانشگاه

Ground Cafe

کافه دانشگاه کافه جدید "زمین" نه تنها برای ایجاد انسجام اجتماعی در بین دانشکده ها و دانشجویان دانشکده مهندسی ، بلکه به منظور ترغیب تعامل بین و بین اعضای سایر بخش های دانشگاه نیز خدمت می کند. در طراحی ما ، حجم بتونی ریخته شده بتونی یک اتاق سمینار سابق را با درآوردن پالت تخته های گردو ، آلومینیوم سوراخ دار و شکاف سنگ فرش بالای دیوارها ، کف و سقف فضا درگیر کرده ایم.

نام پروژه : Ground Cafe, نام طراحان : Bentel and Bentel Architects/Planners, نام مشتری : Yale University.

Ground Cafe کافه دانشگاه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.