مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ روشنایی

Yazz

لامپ روشنایی یازز یک نورپردازی سرگرم کننده است که از سیم های نیمه سفت و قابل انعطاف ساخته شده است و به کاربر اجازه می دهد تا به هر شکل یا شکلی متناسب با روحیه خود خم شود. این دستگاه همچنین با جک متصل شده ، ترکیب بیش از یک واحد را با یکدیگر آسان می کند. یزد نیز از نظر زیبایی شناختی ، کاربرپسند و اقتصادی است. این ایده از ایده به حداقل رساندن روشنایی به اساسی ترین ملزومات آن بعنوان بیان نهایی زیبایی بدون از دست دادن نورپردازی تأثیر زیبایی شناختی آن ناشی می شود ، زیرا مینیمالیسم صنعتی به خودی خود هنر است.

نام پروژه : Yazz, نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz لامپ روشنایی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.