مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت آنالوگ

Kaari

ساعت آنالوگ این طرح مبتنی بر یک مکانیزم آنالوگ 24 ساعته ایستاده (دستی نیم ساعته دستی) است. این طرح با دو برش قالب قوس ارائه شده است. از طریق آنها ، دست و ساعت چرخش دیده می شود. دست ساعت (دیسک) به دو بخش از رنگ های مختلف تقسیم می شود که با چرخش ، بسته به رنگی که شروع به مشاهده می کند ، زمان AM یا PM را نشان می دهد. دست دقیقه از طریق قوس شعاع بزرگتر قابل مشاهده است و مشخص می کند که کدام شکاف دقیقه با شماره گیری های 30 تا 30 دقیقه ای (واقع در شعاع داخلی قوس) و شکاف 30-60 دقیقه (واقع در شعاع بیرونی) مطابقت دارد.

نام پروژه : Kaari, نام طراحان : Azahara Morales Vera, نام مشتری : Azahara Morales Vera.

Kaari ساعت آنالوگ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.