مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم اتومبیل قابل تنظیم مشتری

Supercar System

سیستم اتومبیل قابل تنظیم مشتری Supercar System وسیله نقلیه تفریحی است که به راحتی توسط مشتری تنظیم می شود تا عملکرد متغیر ، یک ظاهر طراحی شده و تمایلات بودجه خود را برآورده سازد. مشتریان می توانند وسیله نقلیه خود را به روش های بزرگ و کوچک و بدون ابزار و مهارت خاصی مورد نیاز ، پیکربندی و پیکربندی نمایند ، سیستم Supercar تصمیمات طراحی را به دور از تولید کننده و به دست مشتری که در آن تعلق دارد ، تنظیم و پیکربندی کرد. قرار دادن مشتری در طراحی و مشخصات مشتری محصولی پایدار را ایجاد می کند که منسوخ برنامه ریزی شده O.EM را کاهش می دهد. تولید کنندگان

نام پروژه : Supercar System, نام طراحان : Paolo Tiramani, نام مشتری : Supercar System.

Supercar System سیستم اتومبیل قابل تنظیم مشتری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.