مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان حمام

Valente

مبلمان حمام مجموعه حمام والنته با الهام از سنگهای قیمتی طبیعت ، لوکس بودن طراحی حمام شما و سفارشی کردن فضای با طیف وسیعی از کاربردهای موجود را ارائه می دهد. از این رو هر سنگ گرانبهای موجود در طبیعت بی نظیر است ، تمام عناصر مبلمان مجموعه Valente دارای اندازه های مختلف و رنگ ها: هدف از این عناصر طراحی شده در اندازه ها و رنگ های مختلف ، زیبایی آسمانی طبیعت در حمام های ما است و ریتم ، پویایی به دستشویی ها می آورد.

نام پروژه : Valente, نام طراحان : Isvea Eurasia, نام مشتری : ISVEA.

 Valente مبلمان حمام

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.