مجله طراحی
مجله طراحی
ست لوازم التحریر

Cubix

ست لوازم التحریر لوازم التحریر به شکل مکعب شامل جعبه برای کلیپ های کاغذی ، جعبه برای برچسب ها و دارنده قلم ها. ایده اصلی Cubix ایجاد "هرج و مرج سازمان یافته" است. هیچ کس مخفی نیست که سفارش در محل کار بسیار مهم است. با این حال ، بسیاری از افراد به اصطلاح ظروف سرباز یا مسافر خلاق را دوست دارند. راه حل این تضاد کوچک اساس مفهوم Cubix بود. به دلیل خاصیت ارتجاعی میله های قرمز تقریباً هر چیزی که در سرتاسر جدول پراکنده باشد ، می توانید در هر زاویه ای ، درون قلم و مداد قرار دهید ، از قلم و مداد همه اندازه تا کاغذ و برچسب.

نام پروژه : Cubix, نام طراحان : Alexander Zhukovsky, نام مشتری : SKB KONTUR.

Cubix ست لوازم التحریر

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.