مجله طراحی
مجله طراحی
دوچرخه برقی

Silence

دوچرخه برقی سکوت یک دوچرخه مفهومی کنترل جدید است. این دستگاه برای داشتن ارگان حسی خاص خود طراحی شده است که کارل H استودیو از 4 فناوری ، رادار ، LED ، ردیاب و رایانه استفاده می کند. سکوت می تواند وضعیت فعلی را به هر سوار بر اساس شرایط سواری خود بگوید. با احترام ، کارل هوانگ سکوت را طراحی کرده است که یک دوچرخه برای اختصاص به دوستان کم شنوا اختصاص دهد تا به آنها کمک کند تا از خطرناک خودداری کنند. حتی آنها در دنیای صلح آمیز و بدون هیچ گونه صدایی قرار دارند ، آنها هنوز هم حق دارند از سواری بدون سرنشین و ایمنی لذت ببرند.

نام پروژه : Silence, نام طراحان : Yi-Sin Huang, نام مشتری : Karl H Studio .

Silence دوچرخه برقی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.