مجله طراحی
مجله طراحی
دستشویی

Serel Wave

دستشویی دستشویی SEREL Wave با خطوط اسمی ، راه حل های کاربردی و کیفیت چشمگیر جای خود را در حمام های مدرن می گیرد. شستشوی موج SEREL؛ در حالی که آن را درک فعلی شستشو مضاعف فعلی با فرم کاسه منحصر به فرد خود را تغییر می دهد ، همچنین شامل بزرگسالان و کودک به همراه شکل زیبایی شناسی آن است. علاوه بر استفاده به عنوان حوضه كودك ، كاركرد وضو و تميز كفش را كه در فرهنگ اسلام مورد استفاده قرار مي گيرد ، فراهم مي كند. رویکرد کلی در طراحی دستشویی مدرنیسم و کارکردگرایی است. این رویکرد از طراحی بسیار مهم است.

نام پروژه : Serel Wave, نام طراحان : SEREL Seramic Factory, نام مشتری : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave دستشویی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.