مجله طراحی
مجله طراحی
دکور بطری

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

دکور بطری درخشان طلا "ودکا لیتوانی طلا. نسخه سیاه »نگاه منحصر به فرد خود را از هنر عامیانه لیتوانی به ارث برد. Rhombus و herringbones ، که از مربعهای کوچک ترکیب شده اند ، در هنرهای عامیانه لیتوانیایی الگوهای بسیار متداول هستند. اگرچه مراجعه به این نقوش ملی شکلهای مدرن تری به دست آورد - بازتاب های گذشته مرموز به هنر مدرن تبدیل شدند. رنگ های طلایی و سیاه غالب بر روند تصفیه ودکا استثنایی از طریق فیلترهای زغال سنگ و طلایی تأکید می کنند. این چیزی است که باعث می شود "طلا ودکا لیتوانی. نسخه سیاه "بسیار ظریف و کریستال روشن است.

نام پروژه : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, نام طراحان : Asta Kauspedaite, نام مشتری : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition دکور بطری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.