مجله طراحی
مجله طراحی
یک تابه Wc آویز دیواری

SEREL Purity

یک تابه Wc آویز دیواری در حالی که کاسه توالت خلوصی وارد تسلط گذارهای نرم می شود ، بلکه نسیم ساده و کمینه را در محیط باقی می گذارد. نه تنها با زیبایی شناسی خود کاربر را تحت تأثیر قرار می دهد بلکه با پاکیزگی و بی گناهی نیز روبرو می شود و به طبیعت احترام می گذارد. رویکرد کلی در طراحی مجموعه جلد صندلی از آسانسورهای قابل تنظیم ، مکانیزم قفل صندلی توالت ، دکمه های کنترل عملکرد است که در قسمت داخلی مجموعه جلد قرار داده می شود. دکمه هایی که با کاربر در تماس هستند روی مناطقی قرار می گیرند که سخت ترین آنها کثیف شدن است ، بنابراین این یک مزیت اضافی از نظر بهداشت است.

نام پروژه : SEREL Purity, نام طراحان : SEREL Seramic Factory, نام مشتری : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity یک تابه Wc آویز دیواری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.