مجله طراحی
مجله طراحی
چهار پایه

Meline

چهار پایه ملین یک چهار پایه خلاق با ذخیره سازی است. طراحی مینیمال آن دارای قفسه و میخی برای آویزان کردن ژاکت و کیف است. قفسه برای ذخیره سازی وسایل و وسایل دانش آموزان ایده آل است و به سمت خارج گسترش می یابد تا برخی موارد در دسترس نباشد. سبک وزن آن با یک قاب چوب سخت و صندلی / قفسه چند لایه است. طراحی تحت تأثیر سبک DeStijl است. ملین یک چهار پایه قابل اعتماد ، چهار پایه است که می توانید آن را "دوست" بنامید.

نام پروژه : Meline, نام طراحان : Eliane Zakhem, نام مشتری : E Zakhem Interiors.

Meline چهار پایه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.