مجله طراحی
مجله طراحی
هویت شرکتی

Territoria Festival

هویت شرکتی هویت برای هشتمین جشنواره هنرهای معاصر "سرزمین". این جشنواره آثار اصلی و آزمایشی از هنر معاصر را در ژانرهای مختلف به نمایش می گذارد. این تکلیف این بود که هویت جشنواره را علامت گذاری کنیم و علاقه خود را در بین مخاطبان هدف خود ایجاد کنیم ، به ایجاد یک ساختار سازمانی که به راحتی با موضوعات جدید سازگار باشد. ایده اصلی تفسیر هنر معاصر به عنوان یک دیدگاه متفاوت از جهان بود. اینگونه است که شعار "هنر از منظر دیگری" و تحقق گرافیکی آن ظاهر شده است.

نام پروژه : Territoria Festival, نام طراحان : Oxana Paley, نام مشتری : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival هویت شرکتی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.