مجله طراحی
مجله طراحی
فیدر غذایی

Food Feeder Plus

فیدر غذایی Food Feeder Plus نه تنها به کودکان کمک می کند تا به تنهایی غذا بخورند بلکه به معنای استقلال بیشتر والدین است. بچه ها بعد از خرد کردن مواد غذایی ساخته شده توسط والدین می توانند خودشان را نگه دارند و آن را بخورند و جویدن. Food Feeder Plus از یک کیسه سیلیکونی بزرگتر و قابل انعطاف برخوردار است تا اشتهای رو به رشد نوزادان را برآورده کند. این یک تغذیه ضروری است و به افراد کوچک اجازه می دهد با خیال راحت غذای تازه جامد را کشف و لذت ببرند. غذاها نیازی به پوره ندارند. به سادگی مواد غذایی را درون کیسه سیلیکون قرار دهید ، قفل ضربه محکم و ناگهانی را ببندید ، و نوزادان می توانند از خود تغذیه با غذای تازه لذت ببرند.

نام پروژه : Food Feeder Plus, نام طراحان : Kidsme, نام مشتری : kidsme.

Food Feeder Plus فیدر غذایی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.