مجله طراحی
مجله طراحی
شیر آب حساس

miscea LIGHT

شیر آب حساس طیف وسیعی از سوکت های فعال شده با سنسور miscea LIGHT دارای یک دستگاه پخش کننده صابون یکپارچه است که برای راحتی و حداکثر مزایای بهداشت دست به طور مستقیم در شیر آب ساخته شده است. با استفاده از فناوری حسگر سریع و قابل اعتماد ، صابون و آب را برای یک تجربه شستشوی دست بهداشتی و ارگونومیک دور می کند. دیسپرس ساخته شده در صابون وقتی دست کاربر از بخش صابون عبور می کند فعال می شود. سپس صابون فقط هنگامی پخش می شود که دست کاربر در زیر صابون شیر آب قرار گیرد. با نگه داشتن دستان خود در زیر پریز برق می توان آب را بطور مستقیم دریافت کرد.

نام پروژه : miscea LIGHT, نام طراحان : Rob Langendijk, نام مشتری : miscea GmbH.

miscea LIGHT شیر آب حساس

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.