مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه و میز ناهار خوری

Air table

میز قهوه و میز ناهار خوری روشی که بتوان آن را به راحتی از یک میز قهوه کم به یک میز اتاق ناهار خوری کامل یا حتی یک میز تحویل داد بسیار جالب است. لوله های فلزی را می توان با چرخش در دو موقعیت مختلف قرار داد. تخته های چوبی به وسیله لولا چرخانده شده اند که به شما امکان می دهد سطح میز را افزایش دهید. نام این قطعه مبلمان به دلیل احساس وزن بالای وزن ، از نظر جسمی و هم از لحاظ بصری الهام گرفته از مک بوک ایر است.

نام پروژه : Air table, نام طراحان : Claudio Sibille, نام مشتری : M3 Claudio Sibille.

Air table میز قهوه و میز ناهار خوری

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.