مجله طراحی
مجله طراحی
ساختار پرتو ستون

Brackets

ساختار پرتو ستون طراحی یک راه حل فنی برای تهیه سیستم های مدولار برای احیای فضاهای بی فایده در پشت بام ها در سراسر جهان و در عین حال سازگاری با ساختار قبلی هر ساختمان است. یكی از كاركردهای چندگانه آن ، صرفه جویی در مصرف برق است. همچنین از لحاظ زیبایی شناختی برای عملکرد داخلی طراحی شده است ، خواه با روکش فلزی که از آن استفاده شده باشد ، در مواد مختلف یا اتمام آن یا با لهجه های اثاثیه ای از قبیل پیشخوان ، میز و پارتیشن. همچنین یک سیستم بخاری خورشیدی را فراهم می کند که فضاها را از نظر انرژی پایدار می کند.

نام پروژه : Brackets, نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets ساختار پرتو ستون

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.