مجله طراحی
مجله طراحی
نوسازی شهری

Tahrir Square

نوسازی شهری میدان تحریر ستون فقرات تاریخ سیاسی مصر است و بنابراین احیای طراحی شهری آن یک مطلوب سیاسی ، زیست محیطی و اجتماعی است. طرح جامع شامل بسته شدن بعضی از خیابان ها و ادغام آنها در میدان موجود بدون ایجاد اختلال در جریان ترافیک است. سپس سه پروژه برای قرار دادن کارکردهای تفریحی و تجاری و همچنین یک یادبود برای نشان دادن تاریخ سیاسی مدرن مصر ایجاد شد. در این طرح فضای کافی برای تردد و نشستن و نواحی نشیمن و نسبت بالای فضای سبز برای معرفی رنگ به شهر در نظر گرفته شده است.

نام پروژه : Tahrir Square, نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square نوسازی شهری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.