مجله طراحی
مجله طراحی
میدان عمومی

Brieven Piazza

میدان عمومی الهام بخش از این طراحی ، محبت به سادگی و بینش تجرید و نمادگری Mondrian با لمس شخصیت و اصالت بیان شده در خطاطی تاریخی کوفی میدان است. این طرح جلوه ای از همجوشی منسجم بین سبک های طرفداری از این پیام است که احتمال اختلاط سبک متفاوت به ظاهر متناقض در مورد مشاهده چشم غیر مسلح وجود دارد در حالی که هنگام حفر عمیق در فلسفه در پشت آنها شباهت هایی وجود دارد که منجر به یک اثر هنری منسجم می شود. جذاب تر از درک واضح است.

نام پروژه : Brieven Piazza , نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  میدان عمومی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.