مجله طراحی
مجله طراحی
ساعت دیجیتال

PIXO

ساعت دیجیتال این مفهوم در صدد "دیجیتالی کردن" "تعداد نورد" ساعت مکانیکی در دهه 70 است. PIXO با نمایشگر کامل ماتریس نقطه ای ، می تواند شماره های متحرک مسلط و روان را نشان دهد. PIXO برخلاف سایر ساعتهای دیجیتالی دارای فشار ، فقط دارای یک تاج قابل چرخش برای کار با تمام حالت ها است که عبارتند از: حالت زمان ، زمان جهانی ، کرنومتر ، 2 زنگ هشدار ، صدای ساعتی و تایمر. طراحی کلی برای افرادی که موارد دیجیتالی را با اجرای جدید دوست دارند ، هدف قرار گرفته است. ترکیب رنگ های مختلف و طراحی کیس unisex قادر به متناسب بودن با انواع مختلفی از ترجیحات کاربران است.

نام پروژه : PIXO, نام طراحان : PIXO TEAM, نام مشتری : PIXO LIMITED COMPANY.

PIXO ساعت دیجیتال

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.