مجله طراحی
مجله طراحی
نور

Louvre

نور نور لوور یک چراغ میز تعاملی است که از نور تابستان خورشید یونان الهام گرفته شده و به راحتی از کرکره های بسته از طریق لوور عبور می کند. از 20 حلقه ، 6 چوب پنبه و 14 عدد از پلکسی گلاس تشکیل شده است که ترتیب را با روشی بازیگوش تغییر می دهند تا بتوانند انتشار ، حجم و زیبایی شناسی نهایی نور را با توجه به ترجیحات و نیازهای کاربران تغییر دهند. نور از داخل ماده عبور می کند و باعث انتشار می شود ، بنابراین هیچ سایه ای روی خود و بر روی سطوح اطراف آن ظاهر نمی شود. حلقه ها با ارتفاعات مختلف ، امکان ترکیب بی پایان ، شخصی سازی ایمن و کنترل کامل نور را فراهم می آورد.

نام پروژه : Louvre, نام طراحان : Natasha Chatziangeli, نام مشتری : natasha chatziangeli.

Louvre نور

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.