مجله طراحی
مجله طراحی
فضای اداری

C&C Design Creative Headquarters

فضای اداری دفتر مرکزی خلاقیت C&C Design در یک کارگاه آموزشی پس از صنعت واقع شده است. ساختمان آن در دهه 1960 از یک کارخانه آجر قرمز تغییر یافته است. با توجه به محافظت از وضعیت فعلی و حافظه تاریخی ساختمان ، تیم طراحی تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آسیب رساندن به ساختمان اصلی در دکوراسیون داخلی انجام داده اند. بسیاری از صنوبر و بامبو در طراحی داخلی استفاده می شود. باز و بسته شدن و تغییر فضاها بطور هوشمندانه تصور می شود. طرح های روشنایی برای مناطق مختلف جو منعکس کننده فضاهای مختلف هستند.

نام پروژه : C&C Design Creative Headquarters, نام طراحان : Zheng Peng, نام مشتری : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters فضای اداری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.