مجله طراحی
مجله طراحی
گردنبند و

I Am Hydrogen

گردنبند و این طرح با الهام از فلسفه نئوپلاتونیک ماکروسوز و میکروسکوپ ، با دیدن الگوهای مشابه در تمام سطوح کیهان تولید شده است. با استفاده از توالی طلایی و دنباله فیبوناچی ، گردنبند دارای یک طرح ریاضی است که از الگوهای فیلوتاکس مشاهده شده در طبیعت ، همانطور که در گل آفتابگردان ، گل مروارید و گیاهان دیگر مشاهده می شود ، تقلید می کند. توروس طلایی نشانگر جهان است که در پارچه فضا-زمان پوشیده شده است. "من هیدروژن هستم" به طور همزمان نمایانگر مدلی از "ثابت جهانی طراحی" و الگویی از خود جهان است.

نام پروژه : I Am Hydrogen, نام طراحان : Ezra Satok-Wolman, نام مشتری : Atelier Hg & Company Inc..

I Am Hydrogen گردنبند و

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.