مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی شرکت

Vivifying Minimalism

طراحی شرکت تحویل این کار ایجاد فضایی معاصر است که در ضمن ارائه درمانهای کلاسیک اسپا ، روشهای درمانی مبتنی بر فناوری پیشرفته را سفارشی می کند. پیشنهاد نتیجه ایجاد فضایی پویا است که ضمن افزودن مفاهیم آشنا از فضای داخلی کلاسیک گرم ، ریاضت آزمایشگاههای علمی را منتشر می کند. الهام بخش از لابی زمینی از فلسفه ذن و طبیعت فرومایه کیهان ناشی شده است. lavaplaster سفید دلایل بالینی و علمی بالینی را نشان می دهد ، شکلات قهوه ای از پالت کلاسیک حاکی از تعبیرهای مطلوب از خواسته های انسان است.

نام پروژه : Vivifying Minimalism, نام طراحان : Helen Brasinika, نام مشتری : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism طراحی شرکت

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.