مجله طراحی
مجله طراحی
انگشتر

Pollen

انگشتر هر قطعه تعبیر بخشی از طبیعت است. طبیعت بهانه ای می شود تا جواهرات را زنده کند ، با چراغ ها و سایه های بافت بازی می کند. هدف این است که یک جواهر با اشکال تفسیر تهیه شود ، زیرا طبیعت حساسیت و حساسیت آنها را طراحی می کند. تمام قطعات به صورت دستی ساخته شده و برای تقویت بافت ها و ویژگی های خاص جواهرات ساخته شده اند. این سبک برای رسیدن به ماده حیات گیاهی خالص است. نتیجه به قطعه ای منحصر به فرد و بی موقع عمیقا با طبیعت متصل می شود.

نام پروژه : Pollen, نام طراحان : Christine Alexandre, نام مشتری : Chris Alexxa Jewels.

Pollen انگشتر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.