مجله طراحی
مجله طراحی
برج مزرعه انبار

Floating Nests

برج مزرعه انبار برج مزرعه Loft London در قالب یک درخت غول پیکر خیالی که در آن تاج مصنوعی دو سازه بزرگ شیروانی به صورت لانه های شناور قرار گرفته است. چشم انداز یک جلیقه بی سابقه برای زندگی (joie de vivre) در حالی که ، در همان زمان ، با استفاده از کل لجستیک متروپولیتن. "مفهوم لانه شناور" بر اساس بهره برداری زیاد از فضای هوا در بالای قطعه زمین مربوطه در ارتباط با تأثیر حداقل در مساحت نقشه موجود است. استفاده اصلی از تمام سطوح آشیانه به عنوان ترکیبی از مزارع عمودی و مناطق زیر شیروانی تعریف شده است.

نام پروژه : Floating Nests, نام طراحان : Peter Stasek, نام مشتری : London .

Floating Nests برج مزرعه انبار

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.