مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی برای سواران ترانزیتی

Door Stops

صندلی برای سواران ترانزیتی Door Stops همکاری بین طراحان ، هنرمندان ، سواران و ساکنان جامعه برای پر کردن فضاهای عمومی غفلت شده ، مانند ایستگاه های ترانزیت و جای خالی است ، با صندلی هایی که موقعیت هایی برای ایجاد مکان های دلپذیر برای شهر فراهم آورده است. این واحد ها با ارائه جایگزین امن تر و زیباییشناختی نسبت به آنچه در حال حاضر وجود دارد ، با نمایشگرهای وسیعی از هنرهای عمومی به سفارش هنرمندان محلی تزئین می شوند و یک مکان انتظار آسان ، ایمن و دلپذیر را برای سواران ایجاد می کنند.

نام پروژه : Door Stops, نام طراحان : Craig L. Wilkins, نام مشتری : Detroit Community Design Center.

Door Stops صندلی برای سواران ترانزیتی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.