مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی های سنگی ، گهواره ای ،

Dimdim

صندلی های سنگی ، گهواره ای ، Lisse Van Cauwenberge این یکی از راه حل های چند منظوره نوعی را ایجاد کرد که به عنوان یک صندلی چرخان و همچنین به عنوان گهواره هنگام اتصال دو صندلی Dimdim به یکدیگر متصل می شود. هر یک از صندلی های چرخ دار از چوب ساخته شده با تکیه گاه های استیل ساخته شده و در روکش گردو به پایان رسیده است. دو صندلی را می توان با کمک دو گیره پنهان در زیر صندلی نصب کرد تا یک گهواره کودک تشکیل شود.

نام پروژه : Dimdim, نام طراحان : Lisse Van Cauwenberge, نام مشتری : Lisse..

Dimdim صندلی های سنگی ، گهواره ای ،

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.