مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه ، خرده فروشی

Fast Forward

نمایشگاه ، خرده فروشی کفش های آموزشی شعبه در اولین نمایشگاه سالن نمایشگاه پرش به نمایش گذاشته می شوند. با حالت آماده سازی بیانگر روش های ساخت از جمله فرم پویا کفش های آموزش ، فن آوری های تزریق زیاد استفاده شده در مرحله تولید و موارد دیگر تهیه می شود. این هتل مجهز به SMD LED است که یکی از محصولات فناوری پیشرفته است و تلاش می کند پویایی کفش های آموزشی (به عنوان شی) را منعکس کند و از پس زمینه های طراحی گرافیکی و حرکت ویژه ای که توسط این سیستم ها ارائه می شود به منزله الهام تبدیل شود.

نام پروژه : Fast Forward, نام طراحان : Ayhan Güneri, نام مشتری : JUMP/GENMAR.

Fast Forward نمایشگاه ، خرده فروشی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.