مجله طراحی
مجله طراحی
هنر تجسمی

Loving Nature

هنر تجسمی دوست داشتن طبیعت یک پروژه از آثار هنری است که به عشق و احترام به طبیعت ، به همه موجودات زنده دلالت دارد. گابریلا دلگادو بر روی هر نقاشی تأکید ویژه ای روی رنگ می کند ، عناصر با دقت را انتخاب می کند که با هماهنگی ترکیب می شوند تا به یک پایان سرسبز اما ساده برسند. این تحقیق و عشق واقعی او به طراحی ، به آن توانایی بصری می دهد تا قطعات رنگی پر جنب و جوش با عناصر لکه ای از خارق العاده تا ابتکاری ایجاد کند. فرهنگ و تجربیات شخصی او این ترکیبات را به روایتهای تصویری منحصر به فرد تبدیل می کند ، که مطمئناً هر فضایی را با طبیعت و شادابی جلوه می دهد.

نام پروژه : Loving Nature, نام طراحان : Gabriela Delgado, نام مشتری : GD Studio C.A.

Loving Nature هنر تجسمی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.