مجله طراحی
مجله طراحی
Multipod

Hive

Multipod کندو یک گنبد با شکاف عمودی با روبرو 315 درجه است که از هفت بخش 45 درجه رادیویی ساخته شده است. تفکر رو به جلو در طراحی ، در حالی که هنوز عملکرد را حفظ کرده و فرم مبلمان موجود را به چالش می کشد. مفهوم نوآورانه در اطراف یک کره استوار است و به شکلی ساده و با وجود حضور چشمگیر. کندو در هر مکانی که اشغال کند تأثیر بصری را خواهد داد. Futuro-Virtuoso

نام پروژه : Hive, نام طراحان : Clive Walters, نام مشتری : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.