مجله طراحی
مجله طراحی
نیمکت شهری

Eternity

نیمکت شهری نیمکت دو صندلی ساخته شده از سنگ مایع. دو واحد مستحکم تجربه صندلی راحتی و پذیرایی را ارائه می دهند و در عین حال از پایداری سیستم مراقبت می کنند. انتهای نیمکت به گونه ای قرار می گیرد که کوچکترین حرکت را خنثی می کند. این یک نیمکت است که به ساختار زیر ساختاری موجود یک محیط شهری احترام می گذارد. نصب آسان در سایت معرفی می شود. نقاط لنگر نه بیشتر ، فقط رها کنید و فراموش کنید. مراقب باشید ، Eighternity نزدیک است. اوه آره

نام پروژه : Eternity, نام طراحان : George Drakakis, نام مشتری : Escofet.

Eternity نیمکت شهری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.