مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

Man Hing Bistro

رستوران مان هینگ بیسترو ، که در خدمت منوی رستوران چای هنگ کنگ است ، یک مکان ناهار خوری معمولی در منطقه نان شان ، شنژن است. رستوران در طبقه اول است و توسط پله به ورودی سطح زمین وصل شده است. با الهام از زاویه بودن چیدمان ، ما با نوارهای مختلف بازی می کنیم و آنها را در بعضی از الگوهای مثلثی که در رستوران متمایز هستند ، می سازیم. احاطه شده توسط صندلی های قهوه ای شیری و تخته های چوبی / آینه سیاه ، نوارهای آلومینیومی که در امتداد راه پله تا پیشخوان صندوقدار پیچیده می شوند ، قطعاً یک مکان چشم نواز است.

نام پروژه : Man Hing Bistro , نام طراحان : Chi Ling Leung, نام مشتری : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  رستوران

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.