مجله طراحی
مجله طراحی
گرافیک برای خانه تعطیلات

SAKÀ

گرافیک برای خانه تعطیلات استودیوی PRIM PRIM باعث ایجاد هویت بصری برای مهمان SAKÀ از جمله: نام و نشان طراحی ، گرافیک برای هر اتاق (طراحی نماد ، الگوهای تصویر زمینه ، طرح تصاویر دیواری ، لوازم جانبی بالش و غیره) ، طراحی وب سایت ، کارت پستال ، نشان ها ، کارت های نام و دعوت ها هر اتاق مهمان SAKÀ افسانه ای متفاوت با Druskininkai (یک شهر تفریحی در لیتوانی که خانه در آن واقع شده است) و محیط اطراف آن را نشان می دهد. هر اتاق به عنوان یک کلمه کلیدی از افسانه ، سمبل خود را دارد. این نمادها در گرافیک داخلی و اشیاء دیگر که هویت بصری آن را تشکیل می دهند ، ظاهر می شوند.

نام پروژه : SAKÀ, نام طراحان : Migle Vasiliauskaite Kotryna Zilinskiene, نام مشتری : Design studio - PRIM PRIM (Client - vacation house SAKÀ ).

SAKÀ گرافیک برای خانه تعطیلات

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.