مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه ذخیره سازی حافظه

MicroSDHC Plus One

دستگاه ذخیره سازی حافظه جایزه طراحی برنز A '، از micro SDHC +1 در تلفن های هوشمند و دستگاه های بازی قابل حمل استفاده می شود. با آداپتور ، Micro SDHC + 1 تبدیل می شود بنابراین مانند کارت SD برای رایانه های لوحی ، ضبط صدا ، دوربین و سایر دستگاه های چندرسانه ای سازگار است. کانکتور حافظه مقاوم در برابر گرد و غبار ، مقاومت در برابر درجه حرارت شدید ، مقاوم در برابر زنگ زدگی ، مقاوم در برابر ضربه ، نمک و آب شیرین ، مقاوم در برابر الکل ، ضد خش ، مقاوم در برابر امنیت فرودگاه و مقاومت در برابر الکترومغناطیسی است.

نام پروژه : MicroSDHC Plus One, نام طراحان : Derrick Frohne, نام مشتری : Frohne.

MicroSDHC Plus One دستگاه ذخیره سازی حافظه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.