مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان چند منظوره

Screw Chair

مبلمان چند منظوره در زندگی پر رونق امروزی طبقه متوسط و کم درآمد جامعه تحت فشار اقتصادی ترین اقتصادی قرار دارد و به همین دلیل بیشتر به مبلمان ساده ، ارزان و استفاده شده نسبت به طراحی های ظریف علاقه مند هستند. بیشتر در بیشتر واحدهای مبلمان برای مجردها ساخته شده اند. موارد مصرفی که نیاز به محصول چند کاره را افزایش می دهد. اصلی ترین کاربرد این طرح یک صندلی است. با جابجایی قسمت هایی از صندلی که با پیچ متصل می شود ، موارد دیگر مانند میز و قفسه ای که می توانستیم داشته باشیم. علاوه بر این ، قسمت های صندلی می توانند در جعبه ای که قسمت اصلی این طرح است جمع آوری کنند.

نام پروژه : Screw Chair, نام طراحان : Arash Shojaei, نام مشتری : Arshida.

Screw Chair مبلمان چند منظوره

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.