مجله طراحی
مجله طراحی
رابط پانل واشر

Project Halo

رابط پانل واشر این یک مفهوم رابط کاملاً جدید برای واشر است. استفاده از این صفحه لمسی بسیار ساده تر از تعداد زیادی دکمه یا یک چرخ بزرگ است. این امر شما را به سمت انتخاب گام به گام سوق می دهد اما باعث نمی شود خیلی فکر کنید. ما می خواهیم در هنگام انتخاب پارچه و نوع چرخه مختلف ، از تصویری رنگی متفاوت استفاده کند ، بنابراین اکنون می تواند یک چیز جالب برای خانه شما باشد. تلفن شما از راه دور خواهد بود ، شما از آن مطلع می شوید و گزارش می دهید و از طریق اینترنت فرمان را به واشر خود ارسال می کنید.

نام پروژه : Project Halo, نام طراحان : Juan Yi Zhang, نام مشتری : eico design.

Project Halo رابط پانل واشر

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.