مجله طراحی
مجله طراحی
جدول تعامل

paintable

جدول تعامل Paintable یک میز چند منظوره برای همه است ، می تواند یک میز معمولی ، یک میز نقاشی یا یک ساز موسیقی باشد. شما می توانید از رنگ های مختلفی برای رنگ آمیزی روی سطح میز استفاده کنید تا موسیقی را با دوستان یا خانواده خود ایجاد کنید و سطح آن ترسیم را انتقال می دهد تا توسط حسگرهای رنگ تبدیل به ملودی شود. دو راه نقاشی وجود دارد ، طراحی خلاقانه و طراحی نت موسیقی ، بچه ها می توانند هر چیزی را که می خواهند برای ایجاد موسیقی تصادفی بکشند یا از قانونی که طراحی می کنیم برای پر کردن رنگ در موقعیت خاص استفاده کنند تا قافیه مهد کودک را بکشند.

نام پروژه : paintable, نام طراحان : Nien-Fu Chen, نام مشتری : Högskolan för design och konsthantverk.

paintable جدول تعامل

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.