مجله طراحی
مجله طراحی
Rocker And Slide

2-in-1 Slide to Rocker

Rocker And Slide اسلاید 2 در 1 به Rocker به راحتی از Rocker به اسلاید تبدیل می شود تا دو روش جالب برای بازی ارائه دهد. در حالت اسلایدها ، مراحل بافت دار و دسته های مطمئن وجود دارد و همچنین یک اسلاید به آرامی شیب 32 "(81 سانتی متر) برای مبتدیان وجود دارد ؛ در حالت Rocker ، یک پایه فوق العاده گسترده و دستگیره های مطمئن دارای امنیت در هنگام زدن ، این محصول ایده آل است. برای فضای داخلی و همچنین برای فضای باز ابعاد: اسلاید: 33.3 "D x 19.7" W x 20.4 "H (85D x 50W x 52H cm) Rocker: 32" D x 19.7 "W x 20.4" H (81D x 50W x 52H سانتی متر) مناسب برای سنین 1.5 تا 3 سال است.

نام پروژه : 2-in-1 Slide to Rocker, نام طراحان : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, نام مشتری : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Rocker And Slide

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.