مجله طراحی
مجله طراحی
میز ناهار خوری

Chromosome X

میز ناهار خوری یک میز ناهار خوری که به منظور فراهم کردن صندلی برای هشت نفر ، که در چیدمان پیکان تعامل دارند ، طراحی شده است. قسمت بالا یک X انتزاعی است که از دو قطعه مختلف با یک خط عمیق برجسته شده است ، در حالی که همان X انتزاعی با ساختار پایه در کف منعکس شده است. ساختار سفید از سه قطعه مختلف برای مونتاژ و حمل و نقل آسان ساخته شده است. علاوه بر این ، کنتراست روکش ساج از بالا و سفید برای پایه انتخاب شده است تا قسمت پایین را روشن کند و تأکید بیشتری روی قسمت بالای شکل به صورت نامنظم داشته باشد ، بنابراین یک اشاره برای تعامل متفاوت کاربران ایجاد می کند.

نام پروژه : Chromosome X, نام طراحان : Helen Brasinika, نام مشتری : BllendDesignOffice.

Chromosome X میز ناهار خوری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.