مجله طراحی
مجله طراحی
شیر آب

Amphora

شیر آب سریال Amphora به منظور اتصال گذشته و آینده طراحی شده است و فرصتی برای تجربه اشکال اساسی و کاربردی دوران باستان می دهد. امروزه کار ساده ای نیست که بتوانیم آن روزها منبع آب زندگی ما را به دست آوریم. شکل غیر معمول فاست از قرنها قبل از امروز به وجود می آید ، اما کارتریج صرفه جویی در آب آن فردا را به همراه دارد. یکپارچهسازی با سیستمعامل شیروانی از چشمه های خیابانی از دوران باستان طراحی شده و زیبایی زیبایی را به حمام های شما می بخشد.

نام پروژه : Amphora, نام طراحان : E.C.A. Design Team, نام مشتری : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora شیر آب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.