مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

100 Bites Dessert

رستوران گرفتن نیش به عنوان طرح طراحی ، عکس های گرافیکی ، مدل های دندان ، تصاویر مشهور از سر همه ویژگی های کلیدی در تحریک جوانه های طعم هر مشتری است. از سقف گرافیکی فانتزی قهوه ای و سفید ، گرفته تا دیوار فوق العاده گرافیکی سفید ، گرفته تا دیوار صفحه نمایش محصول مرتب و مرتب ، به همراه 100 آیکون گازگرفتگی که نمایانگر دهه های مختلف هستند ، طعم و طعم طنز سیاه غنی طراحی شده را گیج می کند.

نام پروژه : 100 Bites Dessert, نام طراحان : Danny Chan, نام مشتری : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert رستوران

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.