مجله طراحی
مجله طراحی
چهار پایه

Kagome

چهار پایه طراحی شده توسط شین آسانو با پیش زمینه در طراحی گرافیک ، Sen یک مجموعه 6 تکه از مبلمان فلزی است که خطوط 2D را به اشکال سه بعدی تبدیل می کند. هر قطعه شامل "چهار پایه کاگوم" با خطوطی ساخته شده است که بیش از حد برای بیان هر دو شکل و عملکرد در طیف وسیعی از برنامه ها ، با الهام از منابع منحصر به فرد مانند کاردستی و الگوهای سنتی ژاپنی ایجاد شده است. چهار پایه Kagome از 18 مثلث زاویه ای درست ساخته شده است که از یکدیگر پشتیبانی می کنند و در صورت مشاهده از بالا الگوی سنتی کاردستی ژاپنی kagome moyou را مشاهده می کنید.

نام پروژه : Kagome, نام طراحان : Shinn Asano, نام مشتری : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Kagome چهار پایه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.