مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر منعطف

Suivez le guide

دفتر منعطف این مفهوم برای یک مسابقه طراحی شده توسط استان غرب فلاندر طراحی شده است. هدف از این کار ، پر کردن یک فضای خالی بزرگ است که در وسط چندین دفتر قرار دارد ، با مبلمانی که کاربران می توانند در آن جمع شوند. Suivez le guide مجموعه ای از 7 جلد تخته سه لا است که در آن به کاربر اجازه می دهد فعالیت دیگری را انجام دهد. آنها به راحتی می توانند محل هر جعبه را با توجه به عملکرد مورد نیاز خود تغییر دهند. "Suivez-le-guide" با کنوانسیون هایی در زمینه مبلمان اداری شکست می خورد. این پاسخی است به تقاضای راه های دیگر کار و برقراری ارتباط.

نام پروژه : Suivez le guide, نام طراحان : Five Am, نام مشتری : Five AM.

Suivez le guide دفتر منعطف

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.