مجله طراحی
مجله طراحی
فضای داخلی دفتر

Container offices

فضای داخلی دفتر در یک سالن بزرگ به مساحت 4000 متر مربع ، طراحان بلژیکی Five AM 13 ظروف حمل و نقل دست دوم را برای ایجاد فضای اداری برای Drukta & Formail ، دو شرکت چاپ قرار دادند. هدف از این کار ایجاد یک تجربه خاص برای هر بازدید کننده / کاربر ، ارتباط بین دفاتر بین کارگاه بود تا کارفرمایان بتوانند کارمندان خود را ببینند ، و بازدید کنندگان می توانند ماشین های عظیم را کشف کنند. سه کانتینر برای بدست آوردن نور طبیعی بیشتر از ساختمان ، بیرون می آیند ، هر دو در حوضچه بارگیری موجود قرار دارند.

نام پروژه : Container offices, نام طراحان : Five Am, نام مشتری : Five AM.

Container offices فضای داخلی دفتر

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.