مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی اتاق نشیمن

Cat's Cradle

صندلی اتاق نشیمن ارقام یا الیاف ، معضل فرآیند طراحی فعلی. همه ما مبتدی هستیم اما برخی از ما باید در آن کار کنیم. طراحان آغازین هر تکنیکی را که مشاهده می کنند مشاهده می کنند و برخی را یاد می گیرند. با گذشت زمان (10،000 پوند) ما تسهیلات (-ies) را به دست می آوریم که بازی خود را بالا برده و محبوب می کنیم / شخصی سازی می کنیم. بنابراین ، من شیفته فعلی رسانه ها شده ام که می گویند ابتدایی ترین طراحی ساختمان رقمی است ، به راحتی کنترل می شود. این رقم یک واحد تولیدکننده زندگی نیست بلکه صرفاً گرد کردن آن با حداقل مخرج مشترک کوچکتر از فیبر است. طراحی حداقل محافظ ، اسپلینتر و فیبر است.

نام پروژه : Cat's Cradle, نام طراحان : Stoel Burrowes, نام مشتری : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle صندلی اتاق نشیمن

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.