مجله طراحی
مجله طراحی
مهمان نوازی استادیوم

San Siro Stadium Sky Lounge

مهمان نوازی استادیوم پروژه سالن های جدید Sky فقط اولین گام از برنامه بزرگ بازسازی است که AC میلان و FC Internazionale به همراه شهرداری میلان با هدف تبدیل ورزشگاه سن سیرو در یک تسهیلات چند منظوره قادر به میزبانی همه هستند. رویدادهای مهمی که Milano در جریان EXPO 2015 با آن روبرو خواهد شد. پس از موفقیت پروژه Skybox ، Ragazzi & Partners ایده ایجاد مفهوم جدیدی از فضاهای مهمان نوازی را در بالای غرفه بزرگ استادیوم سن سیرو انجام داده است.

نام پروژه : San Siro Stadium Sky Lounge, نام طراحان : Francesco Ragazzi, نام مشتری : A.C. Milan - F.C. Internazionale.

San Siro Stadium Sky Lounge مهمان نوازی استادیوم

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.