مجله طراحی
مجله طراحی
برندسازی تحقیق

Pain and Suffering

برندسازی تحقیق این طرح رنج را در لایه های مختلف: فلسفی ، اجتماعی ، پزشکی و علمی بررسی می کند. از نظر شخصی من که رنج و درد در بسیاری از چهره ها و اشکال ، فلسفی و علمی به وجود می آید ، من انسانی شدن رنج و درد را به عنوان پایه و اساس خود انتخاب کردم. من به مقایسه قیاس بین همزیستی در طبیعت و همزیستی در روابط انسانی پرداختم و از این تحقیق شخصیتهایی را خلق کردم که بصری بیانگر روابط همزیستی بین رنج و مبتلایان و بین درد و فرد در درد است. این طرح یک آزمایش است و بیننده موضوع است.

نام پروژه : Pain and Suffering, نام طراحان : Sharon Webber-Zvik, نام مشتری : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering برندسازی تحقیق

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.