مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی سنگی

WIRE

صندلی سنگی با استفاده از روش نورد CNC ، WIRE توسط دو قطعه لوله آلومینیومی تشکیل می شود. اگرچه این صندلی عملکردی است ، اما به نظر می رسد سیم هایی که در یک سطح صاف آویزان هستند. فضای صندلی در لوله ها پنهان است. صندلی از ساختار منحصر به فردی برخوردار است و از تعادل بسیار خوبی برخوردار است. این قطعه با دوام ، پایدار و پایدار با هزینه کم مواد و ظاهر لوکس است. WIRE به راحتی تولید می شود. همچنین ، وزن سبک و مواد مقاوم در برابر زنگ زدگی باعث می شود که برای استفاده در فضای باز و داخل خانه مناسب باشد.

نام پروژه : WIRE, نام طراحان : Hong Zhu, نام مشتری : .

WIRE صندلی سنگی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.