مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه وسایل آشپزخانه

MiMì

مجموعه وسایل آشپزخانه طراحی ساده Mimì با هندسه تمیز و سهولت استفاده از آن را نشان می دهد. شکل اساسی و گره خورده در برابر بدنه آلومینیومی از جنس خاکستری مات خاکستری است و حتی اگر مرطوب یا چرب باشد ، یک چسبندگی محکم را فراهم می کند. یک طرح فولادی منفرد که از وسایل آشپزخانه غیر چسبنده استفاده می کند ، به اتصالات بیشتری احتیاج ندارد. از انعطاف پذیری فلز الاستیک برای بدست آوردن یک چشمه دنج استفاده می شود: در صورت فشار دادن ، دستگیره ها به راحتی شکل خود را تغییر می دهند و متناسب با هر کاربر است. دسته پان ، با سیم متراکم ، شکل خود را نیز تغییر می دهد. طراحی مینیمم در بهبود ارگونومی سهیم است.

نام پروژه : MiMì, نام طراحان : Gian Piero Giovannini, نام مشتری : urge design.

MiMì مجموعه وسایل آشپزخانه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.