مجله طراحی
مجله طراحی
جواهرات

odyssey

جواهرات ایده اصلی ادیسه توسط مونومر شامل پوشاندن اشکال هندسی حجمی و با یک پوست الگو است. از این جا ، تداخلی از وضوح و تحریف ، شفافیت و پنهان سازی در جریان است. تمام اشکال و الگوهای هندسی را می توان در صورت تمایل ، متنوع و با اضافات ترکیب کرد. این ایده جذاب و جذاب ، امکان ایجاد طیف تقریبا وصف ناپذیری از طرح ها را فراهم می کند ، کاملاً مطابق با فرصت های ارائه شده توسط نمونه سازی سریع (چاپ سه بعدی) ، زیرا هر مشتری می تواند یک کالای کاملاً فردی و منحصر به فرد تولید کند (بازدید: www.monomer. فروشگاه اینترنتی)

نام پروژه : odyssey, نام طراحان : monomer, نام مشتری : monomer.

odyssey جواهرات

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.